قیمت عمده قیر طبیعی سنگی

قیمت عمده قیر طبیعی سنگی به کیفیت این محصول بستگی دارد و نوع متریال تشکیل دهنده این محصول از عوامل تعیین کننده قیمت این محصول به صورت عمده است، قیر طبیعی معدنی و قیر گیلسونایت از جمله مرغوب ترین قیرهای طبیعی سنگی بوده و قیمت این محصول از طریق نمایندگی های پخش و فروش آن قابل استعلام می باشد.

قیمت عمده قیر طبیعی سنگی

تاریخچه تولید قیر طبیعی در ایران

تاریخچه تولید قیر طبیعی در ایران امروزه استفاده از قیر برای آسفالت جاده ها بسیار مرسوم شده است، قیرها دارای انواع مختلفی می باشد و فیبر طبیعی از انواع بسیار کاربردی و مرغوب این محصول به شمار می آید.

قیر طبیعی با اضافه نمودن مواد پلیمری به قیرهای معمولی به دست می آید و موجب بهبود ویژگی های این قیر شده است.

از جمله ویژگی های قیر طبیعی به شرح زیر است:

  • این قیرهای اصلاح شده از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در سلامت جاده ها و افزایش ایمنی آن ها می باشد. میزان کشسانی قیر های طبیعی پ نسبت به قیرهای مصنوعی بیشتر است به همین دلیل مانع از شکستگی و ترک خوردگی سطح جاده ها می شود.
  • این محصول طبیعی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر افزایش و کاهش دما بوده و بر اثر انبساط و انقباض های مکرر دچار ترک خوردگی و خرابی نمی شود.
  • این قیر طبیعی دارای قدرت چسبندگی بسیار بالایی می باشد و دچار از هم پاشیدگی نمی شود و موجب می شود که دارای سطح صاف و به هم پیوسته ای باشد.
  • قیر مذکور دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد و این امر موجب شده است که پس از یک بار عملیات اجرایی بر روی جاده ها نیاز به تجدید عملیات آسفالت و ترمیم نباشد و در نتیجه از میزان هزینه های جاری کاسته می شود.
  • حرکت ماشین آلات سنگین و هم چنین بارندگی مانع از ایجاد فرسایش در این قیر شده به همین دلیل به صورت گسترده در جاده های ترانزیتی از این محصول استفاده می شود.
  • در زمان بارندگی نیز سطح جاده هایی که به وسیله قیر طبیعی آسفالت شده است دچار کمترین میزان لغزندگی می شود به همین دلیل بسیار ایمن می باشد.
  • این محصول در ابتدا به صورت خام و سنگ از معادن مخصوص آن استخراج می شوند، و سپس تحت حرارت مشخص فرآوری و مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید تضمینی قیر طبیعی معدنی

خرید تضمینی قیر طبیعی معدنی خرید تضمینی قیر طبیعی معدنی می بایست به صورت مستقیم از طریق کارخانه های تولید کننده این محصول انجام شود تا خریداران بتوانند از تخفیفات ویژه در زمان خرید بهره مند شوند.

خرید تضمینی این محصول به طور معمول توسط شهرداری های هر منطقه انجام می شود و نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه از درگاه های خرید تضمینی قیر طبیعی معدنی به شمار می آید‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید