معرفی محصولات ما

درباره ما

صدرا گیلسو، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع گیلسونایت آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای جلب رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

فرم سفارش محصول

  • برای ثبت سفارش خود کافیست تا فرم سفارش محصول را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.
  • همچنین برای ثبت سفارش محصول خود می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و محصول خود را سفارش دهید.

✓ Valid number ✕ Invalid number

دریافت اطلاعات بیشتر درباره:
محصولات ما

گیلسونایت

گیلسونایت همان نفت خام است که پس ازهزاران سال، بعد از زمین لرزه و بر اثر عوامل فشار و دما و همچنین زمان، مواد فرار خود را از دست داده و باقی مانده آن ماده ای براق و شکننده و شیشه ایی بر جای می ماند که شبیه ذغال سنگ است.گیلسونایت در چند دسته کاربرد دارد: آسفالت و راه‌سازی، رنگ و جوهر، سوخت و بخش نفت، ذوب محصولات شیمیایی و … گیلسونایت با کاهش درصد خاکستر، مرکب سیاهی است که به عنوان اجزای کربن حل شونده در آب پایه، مواد مصرفی فراوانی دارد.استفاده از گیلسونایت در مخلوط‌ های گرم آسفالتی خیلی زیاد است. مخلوط شدن آن با قیر موجب افزایش استحکام و مقاومت روسازی‌ ها در مقابل ترافیک، کاهش میزان اثر چرخ بر روسازی، ترک خوردگی در دما‌ های پایین، پیشگیری از تغییر شکل در هوای گرم و همچنین اثرات ناشی از رطوبت می‌شود.

نظرات کاربران

سلام وقت شما بخیر. سایت بسیار خوبی دارین و در خرید محصول خیلی کمکم کرد تا بتونم محصول خوبی رو خرید کنم. امیدوارم همیشه موفق باشین.

تماس با ما

شماره همراه

+989912058571

شماره همراه

+989912058571

مدیریت مجموعه صدرا گیلسو

امید رحمانی

تماس با ما
تماس بگیرید