قیمت انواع گیلسونایت بشکه ای

قیر معدنی مورد نیاز مصارف داخلی غیر پالایشگاهی را با کیفیت و قیمت مناسب به شما تولید کننده و صادرکننده محترم عرضه می نماییم در حال حاضر بسته به درخواست مشتری توانایی تولید سه نوع محصول گیلسونایت بشکه ای در اندازه های مختلف را دارا می باشد:شما می توانید برای خرید گیلسونایت بشکه ای به وب سایت های معتبر مراجعه کنید.

قیمت انواع گیلسونایت بشکه ای

آنچه باید درباره گیلسونایت بدانید

آنچه باید درباره گیلسونایت بدانید قیر از تمدن بشر قدمت بیشتری دارد. اگرچه اکنون در جاده‌ها و محصولات در پالایشگاه‌های بزرگ، پیچیده و مدرن همراه شده است، قیر طبیعی خیلی پیشتر از این در میان صحراهای شنی سرزمین‌های عربی یافت شده بود. قیر طبیعی و نفت سنگین با نفت سبک، در ویسکوزیته بالا (مقاومت در برابر جریان) در دمای مخزن، تراکم بالا و محتویات مانند نیتروژن، اکسیژن، ترکیبات گوگرد و آلاینده‌های فلزات سنگین تفاوت دارند.

آن‌ها شبیه نفت سبک پالایش شده هستند.بیشتر نفت سنگین در لبه‌های حوضه زمین شناسی یافت شده و تصور می‌شود باقیمانده نفت سبک سابق است که جرم مولوکولی اجزای آن توسط باکتری، شستشوی آب و تبخیر تنزل یافته است. قیر طبیعی خصوصیات نفت سنگین را شامل می‌شود اما متراکم‌تر و چسبناک‌تر است. قیر طبیعی همان نفت است که ویسکوزیته آن بالاتر از 10000CP است. آسفالت طبیعی (یا قبر)، نشت نفت و نفت مایع در خاورمیانه، مخصوصا در رشته کوه زاگرس، نشان از گستردگی فراوان دارد. مردمان باستان شمال عراق، جنوب غربی ایران و نواحی دریای مرده از قیر طبیعی بطور گسترده استفاده می‌کردند. شواهد این استفاده‌های پیشین به تازگی در صحرای سوریه به ثبت رسیده است.

منابع قیر طبیعی در بسیاری از کشورها گزارش شده است اما بخصوص در مقادبر بسیار زیاد در کانادا یافت شده است، ذخایر بزرگ دیگر را قزاقستان و روسیه دارا می‌باشند. ذخیره نفت زمین بیشتر از ۲ تریلیون بشکه (۳۲۰ میلیارد متر مکعب) تخمین زده شده که ذخایر کشف نشده را هم شامل می‌شود. دخایر کشف شده از قیر تقریبا ۱۰۰ میلیارد بشکه است و ذخایر قیر طبیعی 249.67Gbbl در زمین تخمین زده شده که ۷۰/۶ درصد آن در آلبرتای کاناداست. در سال‌های اخیر ایران به صادرکننده اصلی گیلسونات (آسفالت طبیعی) به هند، چین و دیگر کشورهای منطقه شده است.

ایران دارای برخی از معادن غنی گیلسونایت ارزان است که در صنایع شامل ساخت و ساز جاده‌ها، صنایع رنگ، پولیش و عایق مخازن، لوله و فالب استفاده می‌شود. گیلسونات برای سخت کردن محصولات نفتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و براختی به شکل پودر در می‌آید.

مزیت های گیلسونایت قیر طبیعی

مزیت های گیلسونایت قیر طبیعی 1- پودر میکرونیزه گیلسونایت با قطر 80 تا 400 مش و خاکستر بین 0 تا 25 درصد. 2- گیلسونایت کلوخه با درصد خاکستر صفر تا 25 درصد. 3- گیلسونایت گرانوله با قطر 30 تا 40 مش. بسته به درخواست مشتریان انواع بسته بندی با مشخصات زیر قابل ارائه می باشند: کیسه های لمینیت چند لایه 25 کیلو ± 5% کیسه های کاغذی(کرفت) چند لایه 25 کیلو ± 5 گونی های چندلایه 25 کیلو ± 5% جامبوبگ 1 تنی کلیه محصولات فوق بسته به درخواست مشتری قابل ارائه در بسته بندی های شرینگ شده، تسمه کشی شده، و پالت شده می باشند. محل بارگیری غرب کشور. نحوه ارتباط بصورت پیام و با درج مشخصات محصول موردنیاز.

خرید گیلسونایت بشکه ای ارزان

خرید گیلسونایت بشکه ای ارزان کل اجزای مورد استفاده در این سیستم :: . . خرید گیلسونایت هاپر . . آسیاب فکی . . آسیاب چکشی . . الواتور(بالابر) . . سیلوی مواد اولیه . . دستگاه آسیاب سپراتور . . فن سانتریفوژ . . سیستم بگ هاوس ( بگ فیلتر جت پالس) . . سیلوی پاکت پرکن و پاکت پر کن می باشد. . .گیلسونایت قیر طبیعی. . توضیحات تصویر ::: . . این تصویر یکی از سیستم های میکرونیزه (آسیاب سپراتور) سایز 4 روتوره جهت تولید 35 تن در ساعت مش 100( 15- 17 تن در ساعت مش 325) می باشد. . قابل توجه کلیه مشتریان محترم . . اخیراً در برخی سایت های اینترنتی افرادی با نام های مختلف اقدام به درج آگهی های مشابه نموده اند و در تماس های تلفنی مشتریان گرامی اظهار می دارند که از همکاران این شرکت می باشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید