فروش عمده آسفالت طبیعی

فروش عمده آسفالت طبیعی که یک رزین هیدروکربنی طبیعی است، در تناژ بالایی انجام می شود. این آسفالت از بهترین عایق های رطوبتی در طبیعت است. در حالت پودری تولید می‌ شود که به رنگ قهوه ای تیره است. برای پوشش سطح جاده ‌ها از این آسفالت استفاده می ‌کنند. در برابر نور بسیار مقاومت بالایی دارد. مشتریان بسیاری را در صنایع مختلف به خود اختصاص داده است. این آسفالت طبیعی با نام بنتونایت نیز معروف است.

فروش عمده آسفالت طبیعی

آسفالت طبیعی باکیفیت چه ویژگی دارد؟

آسفالت طبیعی باکیفیت چه ویژگی دارد؟

آسفالت طبیعی باکیفیت چه ویژگی دارد؟ در این بخش به شرح و توضیح پیرامون این مطلب می پردازیم و برخی از مهم ترین ویژگی های این محصولات را برای شما ارائه می دهیم. با در نظر گرفتن این ویژگی ها به خوبی می توانید در بین محصولات متنوع این مرکز تولیدی دست به انتخاب و گزینش بزنید. انواع آن ها دارای ویژگی های زیر می باشند:

 1. آن ها استفاده بسیار ساده ای دارند و می توانید با آن ها به عملیات های آسفالت خود کیفیت بالایی ببخشد. سطوحی که با آن ها آسفالت می شوند، بسیار یکنواخت شده و از این رو نیز می توان آن ها را به سادگی در هر عرصه ای به کار برد و برای آسفالت هر جاده و راهی به کار برد.
 2. رنگ آن ها پس از خشک شدن بسیار مناسب خواهد بود.
 3. این محصولات در برابر آب و رطوبت تغییر کیفیت نمی دهند.

مرکز پخش قیر مصرفی آسفالت

مرکز پخش قیر مصرفی آسفالت

مرکز پخش قیر مصرفی آسفالت به میزان انبوهی در طول یک سال به ثبت سفارشات برای این قیر ها می پردازد. شما می توانید به سادگی به خرید این قیر ها بپردازید. قیر طبیعی خام یک محصول بسیار با کیفیت می باشد. قیر مصرفی آسفالت را در ایران در مدل های متنوعی نیز ارائه می دهند که هر یک کارایی خاص خود را شامل می شوند.

در خرید آن ها آرم های استاندارد آن ها را مد نظر قرار دهید. به صورت خالص از دل طبیعت یافت می شود. مواد اولیه آن نفت خام سخت شده است. چون مواد اولیه آن نفت خام است بنابراین بسیار طبیعی می باشد. از دوام و عمر بالایی برخوردار است. این آسفالت در اندازه ها و سایزهای مختلفی آماده می ‌گردد.

فروش این محصول به صورت عمده دراین مرکز انجام می ‌شود که از قیمت ‌های پایین ‌تری برخوردار است. نصب انواع آسفالت بسیار ساده صورت می ‌گیرد. این محصول از مخلوط کردن شن و ماسه و قیر تولید می‌ شود که برای ساخت جاده‌ ها، باند فرودگاه ها، پشت بام ها مورد استفاده قرار می گیرد. آسفالت به سه دسته تقسیم می‌ شود آسفالت گرم، آسفالت حفاظتی و آسفالت سرد که هر یک کارایی خاصی دارند.

 • تبلیغات: 
  1. ایزوگام پلیمری دو لایه پلاستیکی طرح دار
  2. ایزوگام شرق الماس گلبام
  3. ایزوگام‌ دمیده همدان قزوین قم
  4. کارخانه عایق رطوبتی نانو جدید + تولید پخش عرضه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید