عمده فروشی قیر طبیعی آسیا

عمده فروشی قیر طبیعی آسیا و قیر 60-70 مظروف با ارائه عمده نمونه های مختلف از قیر طبیعی، توانسته رضایت خریداران آن را به صورت ویژه جلب نماید. این عمده فروشی تامین نیاز بازارهای داخلی و خارجی را در دستورکار خود داشته و با اقداماتی که انجام داده، توانسته به این هدف دست پیدا کند. این عمده فروشی محصولات باکیفیتی را برای توزیع در بازارهای کشورمان انتخاب کرده و با فروش آن به کسب جایگاه برتر در این حوزه دست پیدا کرده است.

عمده فروشی قیر طبیعی آسیا

مزیت استفاده از قیر طبیعی آسیا

مزیت استفاده از قیر طبیعی آسیا همه ما کم و بیش قیرها یعنی قیر پالایشگاه آبادان را می شناسیم و می دانیم که انواع مختلفی دارند. از مهمترین و شناخته شده ترین نمونه های آن می تواین به قیر طبیعی اشاره کرد که از دل طبیعت و از معادن کشورهای نفت خیز به دست می آید. از قیر طبیعی تحت عنوان گیلسونایت هم یاد می شود.

خاصیت های ارزشمندی که قیرهای طبیعی دارند، کاربرد آن ها در صنایع مختلف را به طرز قابل توجهی افزایش داده و تقاضا برای خرید آن را بالا برده است. به همین دلیل است که امروزه شرکت های مختلف در زمینه تولید این دست از قیرها به فعالیت پرداخته و توانسته اند رضایت خریداران را به طرز قابل توجهی جلب نمایند. شرکت تولیدکننده قیر آسیا از جمله فعالینی بوده که در این حوزه به اشتغال پرداخته است.

مزیت استفاده از قیر طبیعی آسیا:

 • این قیرها غیر سمی هستند و ترکیبات موجود در آن ها طبیعی است. لذا بهره مندی از آن ها بای محیط زیست خطرآفرین نخواهد بود.
 • به دلیل بهره مندی از خاصیت ضد آبی، قادر است یک لایه غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت را ایجاد نماید.
 • خوشبختانه قیر طبیعی آسیا با حلال های مختلف سازگار است و این امر استفاده از آن را آسان تر می کند.
 • با توجه به اینکه مقاومت قیر طبیعی در برابر اسیدها و بازها بسیار بالاست، برای بهبود خواص مواد مختلف کاربرد دارد.
 • با بهره مندی از آن ها می توان در مصرف انرژی ها صرفه جویی کرده و آلودگی های زیست محیطی را به حداقل رسانید.

قیمت خرید قیر طبیعی خام

قیمت خرید قیر طبیعی خام قیر طبیعی خام محصول شرکت های بزرگ و معتبر بوده و با کیفیت بسیار بالایی که داشته، توانسته توجهات همگان را به خود جلب کند. بی دلیل نیست که امروزه رونق بسیار خوبی در بازار خرید و فروش آن شاهد هستیم. این رونق بی ارتباط با کیفیت و کارایی انواع قیر طبیعی خام نمی باشد.

قیمت خرید قیر طبیعی خام، بستگی به نوع آن و کیفیت و درجه خلوص این ماده دارد. افرادی که می خواهند قیمت گذاری بر روی قیر طبیعی صادراتی را انجام دهند، مجموعه آیتم های مهم در این باره را مورد توجه قرار می دهند و سعی می کنند قیمتی را پیشنهاد دهند که برای خریدار راضی کننده باشد.

 • تبلیغات: 
  1. بهترین مارک عایق را می دانید؟
  2. عایق رطوبتی نانو جدید مدرن ارزان + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف
  3. آیا می دانید چرا تنور نانوایی از ایزوگام پوشیده شده است؟
  4. با استفاده از ایزوگام می توانید به راحتی آسفالت تولید کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید