بازار فروش گیلسونایت آسفالت

بازار فروش گیلسونایت آسفالت توسط کارخانه های تولید کننده این محصول شیمیایی پوشش داده می شود، این محصول شیمیایی از طریق نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه نیز در اختیار خریداران قرار می گیرد.

عمده خریداران این محصول شهرداری های هر شهر می باشند، و بازار خرید و فروش این محصول پر کاربرد را به خود اختصاص داده اند.

بازار فروش گیلسونایت آسفالت

مشخصات مهم گیلسونایت آسفالت

مشخصات مهم گیلسونایت آسفالت امروزه استفاده از قیر برای آسفالت جاده ها بسیار مرسوم شده است، گیلسونایت از جمله ترکیبات قیر به شمار می آید.

گلیسونایت آسفالت از انواع بسیار کاربردی و مرغوب این محصول به شمار می آید. گلیسونایت با اضافه نمودن مواد پلیمری به قیر های معمولی به دست می آید و موجب بهبود ویژگی های این قیر شده است.

از جمله ویژگی های گلیسونایت به شرح زیر است:

 • این قیرهای اصلاح شده از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در سلامت جاده ها و افزایش ایمنی آن ها می باشد. میزان کشسانی قیرهای طبیعی پلیمری نسبت به قیرهای معمولی بیشتر است.
 • به همین دلیل مانع از شکستگی و ترک خوردگی سطح جاده ها می شود.
 • این محصول پلیمری به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر افزایش و کاهش دما بوده و بر اثر انبساط و انقباض های مکرر دچار ترک خوردگی و خرابی نمی شود.
 • این قیر پلیمری دارای قدرت چسبندگی بسیار بالایی می باشد و دچار از هم پاشیدگی نمی شود و موجب می شود که دارای سطح صاف و به هم پیوسته ای باشد.
 • قیر پلیمری دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد و این امر موجب شده است که پس از یک بار عملیات اجرایی بر روی جاده ها نیاز به تجدید عملیات آسفالت و ترمیم نباشد.
 • و در نتیجه از میزان هزینه های جاری کاسته می شود. حرکت ماشین آلات سنگین و هم چنین بارندگی مانع از ایجاد فرسایش در این قیر شده
 • به همین دلیل به صورت گسترده در جاده های ترانزیتی از این محصول استفاده می شود. در زمان بارندگی نیز سطح جاده هایی که به وسیله قیر پلیمری آسفالت شده است دچار کمترین میزان لغزندگی می شود به همین دلیل بسیار ایمن می باشد.

عمده فروشی گیلسونایت گرانوله

عمده فروشی گیلسونایت گرانوله عمده فروشی گیلسونایت گرانوله و گیلسونایت میکرونیزه توسط کارخانه های تولید کننده این محصول انجام می شود این مراکز پس از تولید از طریق نمایندگی های پخش و فروش فعال خود اقدام به عرضه و فروش می کنند.

البته درگاه های اینترنتی فعال در زمینه فروش این محصول را به صورت غیر حضوری و آنلاین در اختیار خریداران قرار می دهند، و از طریق باربری های فعال خود ارسال کالا و خدمات را به اقصی نقاط ایران انجام می دهند.

 • تبلیغات: 
  1. اولین ایزوگام ترا هیدروژنی در ایران ساخته شد
  2. ایزوگام پاسارگاد دلیجان جنت
  3. استفاده از ایزوگام در ساخت ناو جنگی!
  4. ایزوگامی که در ساخت سد کارون ۳ استفاده شد از چه برندی بود؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید